Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bīdāmie (ruļļveida) moskītu tīkli.

Bīdāmie moskītu tīkli — lieliska izvēle balkonam vai teresei.

Bīdāmie moskītu tīkli, tāpat kā cita veida antimoskītu sieti, aizsargās Jūs no uzmācīgiem kukaiņiem. Bez tam, tie nepieļaus papeļu pūku, putekļu un dažādu družu iekļūšanu telpā. Bīdāmie insektu tīkli ir ērtāki nekā rāmjveida, ciktāl tādu konstrukciju var bīdīt, pie tam atstājot atvērto loga ailu. Tiek pielietoti lielākoties kompleksā ar bīdāmajām logu un durvju konstrukcijām. Tādu tīklu cena ir ievērojami augstāka nekā rāmjveida tīkliem.

Mūsu kompānija Moskitu-tikli.lv ātri un kvalitatīvi veiks jebkuru bīdāmo moskītu tīklu uzstādīšanu vai remontu visiem logu tipiem.

Bīdāmā moskītu tīkla konstrukcija.
Tāds tīkls funkcionē pēc skapja-kupe durvju principa. Bīdāmais moskītu siets sastāv no alumīnija rāmja-karkasa, vadotnēm, pa kurām tas bīdās, un tīkla audekla, kas ir izgatavots no izturīga polimēra. Vadotnes stiprinās no telpu iekšpuses uz loga rāmi. Pateicoties orģinālajai konstrukcijai bīdāmie moskītu tīkli ir viegli noņemami un tikpat viegli noliekami vietā.

Lietošanas sfēra.
Bīdāmos ruļļu tīklus pielieto galvenokārt bīdāmajām alumīnija konstrukcijām ar stiklotiem balkoniem un lodžijām. Bet šī tipa tīkli var būt izmantojami arī parastajām logu un durvju ailām. Lietošanas ērtība, telpas ekonomija un mūsdienīgais stils – galvenās tāda konstruktīvā risinājuma priekšrocības.

Bīdāmo moskītu tīklu kopšana.
Bīdāmie moskītu tīkli neprasa īpašu kopšanu. Atkarībā no piesārņošanas pakāpes tie ir jānomazgā izmantojot švammīti un silto ziepju šķīdumu. Ekspluatācijas laika pagarināšanai bīdāmos moskītu tīklus ir ieteicams noņemt ziemas laikam.

uzzināt bīdāmo moskītu tīklu cenas

Bīdāmo moskītu tīklu piemēri

c_110_135_16777215_0___images_stories_sub5_1.jpg
c_110_135_16777215_0___images_stories_sub5_2.jpg
c_110_135_16777215_0___images_stories_sub5_3.jpg
c_110_135_16777215_0___images_stories_sub5_4.jpg
Moskitu Tikli © 2014