Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Žalūzijas mansarda logiem.

Ruļļveida aizkari – efektīvs un praktisks risinājums.

Mansarda (jumta) logi dod par 30-40% vairāk gaismas nekā vertikālie logi. Tādēļ nepieciešamie mansara logu piederumi ir žalūzijas (aizkari), kuri regulē gaismas piekļuvi istabā, aizsargā no svelmējošiem saules stariem un rada mājīguma gaisotni. Tās tiek uzstādītas no loga iekšpuses. Nestrādes stāvoklī tās tiek sarullētas un paslēptas zem loga augšējā uzliktņa.

Mūsu firma piedāvā ruļļveida aizkaru (žalūziju) uzstādīšanu uz jebkura tipa mansarda logiem, kā arī remontu un apkalpošanu. Mēs garantējam augstu mūsu produkcijas kvalitāti, nevainojamu montāžas kvalitāti, uzmanīgu attieksmi pret katru klientu.

Ruļļveida aizkaru tipi.
Ruļļveida žalūzijas mansard logiem mēdz būt dažāda veida: gaismu ierobežojošas, siltumu un gaismu necaurlaidīgas. Pirmās – necaurlaiž tiešos saules starus telpā – tikai patīkamu izkliedēto gaismu. Otrās ir izpildītas no biezāka auduma, bet pretējā puse ir segta ar siltumu atspoguļojošu pārklājumu. Tās praktiski pilnīgi aiztumšo telpu.

Ruļļveida aizkara konstrukcija mansarda logam.
Korpuss atrodas loga augšējā daļā un izpildīts no alumīnija profila. Pateicoties sānu vadotņu esamībai, žalūzijas ļauj labāk aiztumšot telpu un izslēdz plāksnes nokari pie neliela jumta slīpuma. Tiek izgatavotas no alumīnija sloksnēm . Žalūziju pacelšana un nolaišana notiek ar speciālā roktura palīdzību, kas ir viegli ieliekams apakšējā plāksnē. Speciāli stiprinājumi ļauj nofiksēt aizkaru dažādos stāvokļos. Plaša audumu izvēle, kuri ir aizsargāti ar putekļu atgrūdošo piesūcinājumu, apmierinās pašu prasīgāko gaumi un palīdzēs izveidot neatkārtojamu dažādiem mērķiem paredzēto telpu interjeru.

Uzzināt ruļļveida žalūziju cenas mansarda logiem

Žalūzijas mansarda logiem

c_110_135_16777215_0___images_stories_sub8_1.jpg
c_110_135_16777215_0___images_stories_sub8_2.jpg
c_110_135_16777215_0___images_stories_sub8_3.jpg
c_110_135_16777215_0___images_stories_sub8_4.jpg
Moskitu Tikli © 2014