Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kā pasūtīt moskītu tīklu.

Uzziniet tīkla cenu vai saņemiet konsultāciju tieši tagad! Izvēlieties vienu no 2 veidiem:

1. Nosūtīt pieteikumu

Ar zvaigznīti atzīmētie lauki (*) ir obligāti jāaizpilda.

Jauni moskītu tīkli

  platums   augstums daudzums tīkla tips rāmju krāsa
1.
X
2.
X
3.
X
4.
X
5.
X
6.
X
7.
X
8.
X
9.
X
10.
X

Pēc pasūtījuma nosūtīšanas ar Jums operatīvi sazināsies mūsu operators, kurš atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem, apstiprinās pieteikumu un vienosies par Jums ērtāko uzmērītāja vizītes laiku.

2. Saņemt konsultāciju vai uzzināt moskītu tīklu cenas var arī pa tālruni 20018326 (katru dienu no 9:00 līdz 22:00).

No kā ir atkarīga moskītu tīkla cena?

Moskītu tīkla cena ir atkarīga no daudziem faktoriem, vispirms, no tā konstrukcijas un audekla izmēra.

Rāmjveida tīkli - vislētākie moskītu tīklu veidi. Tie ir vienkārši gan izgatavošanā, gan arī uzstādīšanā.
Ruļļveida un bīdāmie tīkli, tīkli mansarda logiem. Šis tīklu veids ir sarežģītāks ražošanā, ciktāl tiem ir papildus vadotnes, gar kurām tīkls slīd, kā arī tīkli prasa augstu precizitāti to izgatavošanā un montāžā. Rezultātā šī tipa moskītu sietu cenas ir nedaudz augstākas.
Veramie durvju tīkli. Šajos tīklos parasti tiek izmantots plašāks un izturīgāks profils, bieži ar papildus šķērsprofiliem, kā arī furnitūra, kas arī palielina cenu.
Moskītu tīkli „Antikaķis". Moskītu tīkla „Antikaķis" atšķirošā īpašība ir īpašs audekla blīvums un izturība, kas maksā dārgāk nekā parastais audekls.
Moskītu tīklu remonts. Šis pakalpojums nav darbietilpīgs un maksā pavisam nedārgi.

Montāžas veids un daudzums arī ietekmē moskītu tīkla cenu. Tādēļ, lai uzzinātu galējo cenu, jāzin aptuvenie loga izmēri, tīkla konstrukcijas tips un tā uzstādīšanas veids. Pamatojoties uz šiem datiem, mūsu speciālisti var veikt moskītu sieta aprēķinu un paziņot Jums galējo cenu, ņemot vērā visus papilddarbus. Sevišķi tas ir svarīgi nestandarta izmēru vai sarežģītās formas logiem, ciktāl šajā gadījumā moskītu tīkla cenas atkarība no laukuma var būt netieša.

Jūs paši varat viegli pārliecināties, ka moskītu tīklu cenas pie mums ir zemākas nekā vairākumam konkurentu. Padarīt moskītu tīklus vēl lētākus var tikai samazinot kvalitāti, bet tas ir pretrunā ar mūsu kompānijas pamatprincipu. Jāatceras, ka pārāk lēti moskītu tīkli diez vai kalpos ilgi, un galarezultātā tie kļūs pat dārgāki. Ja Jūs gribat ne tikai nedārgi iegādāties moskītu tīklu, bet pie tam saņemt arī augstas kvalitātes garantiju, tad griezieties pie mums.

Moskitu Tikli © 2014