Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Rāmjveida moskītu tīkli

Rāmjveida moskītu tīkls – pats vienkāršākais un populārākais tīkla veids.
Rāmjveida moskītu tīklus uzstāda uz plastikāta, alumīnija un koka logiem.

Tāds tīkls ir paredzēts telpas aizsardzībai pret lidojošiem un rāpojošiem insektiem, papeļu pūkām, lapām un gružiem vai gružiem, kas krīt no augstāk esošajiem stāviem. Pie tam pateicoties speciāli izvēlētajam šūnu izmēram, neveidojas barjera svaigajam gaisam un saglabājas lieliska redzamība caur šo tīklu. Rāmjveida moskītu sieti – tie ir klasiskie moskītu tīkli jebkura tipa logiem.

Mūsu firma nodarbojas ar jebkura izmēra, formas un krāsas moskītu tīklu uzstādīšanu, remontu un apkalpošanu. Mēs garantējam augstu mūsu produkcijas kvalitāti, nevainojamu montāžas kvalitāti, uzmanīgu attieksmi pret katru klientu.

Rāmjveida moskītu tīkla konstrukcija, krāsas.
Moskītu tīkls logiem veido vieglu, praktiski nepamanāmu konstrukciju no alumīnija profila (rāmja), kura ir aprīkota ar rokturiem, uzvilkto stiklšķiedras audeklu (tīklots PVC materiāls).

Ja pretmoskītu tīkla izmērs pārsniedz vienu no malām 1200 mm, tad centrā tiek uzstādīta papildus starpsiena (šķērskoks). To nepieciešams uzstādīt, lai rāmim būtu papildus stingruma riba, citādi ar laiku tas var "nobīdīties".

Rāmjveida kukaiņu tīkli atšķiras ar nelielu cenu, vienkāršību ekspluatācijā un var būt uzstādīti uz jebkura tipa logiem, balkona durvīm, mansardiem, terasēm un verandēm.

Rāmja pamatkrāsa: baltā, brūnā un zelta ozols, kā arī ir iespējama profila krāsošana citās krāsās no kataloga RAL.

Rāmjveida moskītu tīkla stiprināšanas varianti.
Pateicoties savai konstrukcijai un vieglam dizainam rāmjveida moskītu tīklus uzstāda uz vairākuma tipu logiem (plastīkāta, alumīnija, koka). Moskītu tīklu var piestiprināt pie loga ar dažu stiprinājumu palīdzību: z-stiprinājums, stiprinājums uz atsperu kātiem (tapām) vai magnētiskais stiprinājums.

Rāmjveida moskītu tīklu kopšana.
Antimoskītu tīkli neprasa īpašu kopšanu. Viss ir ļoti vienkārši: pēc nepieciešamības izmazgāt tīklu ar ziepju šķīdumu. Stiprinājumiem nav nepieciešama kopšana. Ziemas laikam pretmoskītu tīklus ir ieteicams noņemt.

Priekšrocības:

- Netraucē gaisa apmaiņai

- Praktiski nav pamanāma gaismas ailā

- Piestiprināms tieši pie logu ailām

- Ērts apkalpošanā: pēc sezonas izbeigšanās to var noņemt no loga

- Zema cena

uzzināt rāmjveida moskītu tīklu cenas

Rāmjveida moskītu tīklu piemēri

imagesets
imagesets
imagesets
imagesets
Moskitu Tikli © 2014