Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Durvju moskītu tīkli (veramie).

Durvju moskītu tīkls — droša durvju ailu aizsardzība pret insektiem.

Durvju rāmjveida moskitu tīkli tāpat kā logi tiek uzstādīti ar vienu un to pašu mērķi – telpas aizsardzībai no odiem un citiem kukaiņiem, gružiem un papeļu pūkām. Kā arī vēdinot telpu Jūsu mājdzīvnieki neizbēgs caur atvērtajām mājas vai balkona durvīm. Durvis ir vienkāršas un drošas, tās var viegli noņemt un nolikt vietā un tās neprasa saudzīgu attieksmi.

Mūsu firma nodarbojas ar jebkura tipa, izmēra un krāsas moskītu durvju uzstādīšanu, kā arī ar to remontu un apkalpošanu. Mēs garantējam augstu mūsu produkcijas kvalitāti, nevainojamu montāžas kvalitāti, uzmanīgu attieksmi pret katru klientu.

Rāmjveida moskītu durvju konstrukcija.
Moskītu durvis ir izgatavotas no pastiprinātā 32 mm alumīnija profila, kas ir salaists ar plastikāta stūri zāģēšanai pie leņķa 45 grādi. Uz karkasa ir uzvilkts pretmoskītu audekls (stiklšķiedra). Konstrukcija ir aprīkota ar virām, rokturiem un magnētiskajiem turētājiem, kas nodrošina drošu moskītu durvju fiksāciju aizvērtajā stāvoklī. Kā arī moskītu durvis ir aprīkotas ar atsperu доводчиком, kas automātiski aizver durvis. Durvju moskītu tīkla rāmja pamatkrāsa: baltā, brūnā un zelta ozols, kā arī ir iespējama profila krāsošana citās krāsās no kataloga RAL.

Moskītu durvju lietošanas sfēra, uzstādīšana.
Mūsdienīgie durvju moskītu sieti ir viegli uzstādāmi jebkurās durvju ailās ar speciālo viru palīdzību. Tie var būt uzstādīti uz balkona durvīm dzīvokļos, uz balkona un ieejas durvīm lauku mājās, kā arī verandās, terasēs un lapenēs. Durvju maskītu tīklu var vērt vaļā gan no iekšpuses, gan no ārpuses.

Moskītu durvju kopšana.
Moskītu durvju var viegli noņemt tīrīšanai vai glabāšanai, ja izņemt ass dzinteles no virām.

uzzināt durvju moskītu tīklu cenas

Durvju moskītu tīklu piemēri

c_110_135_16777215_0___images_stories_sub2_1.jpg
c_110_135_16777215_0___images_stories_sub2_2.jpg
c_110_135_16777215_0___images_stories_sub2_3.jpg
c_110_135_16777215_0___images_stories_sub2_4.jpg
Moskitu Tikli © 2014