Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ruļļveida moskītu tīkli logiem un durvīm.

Ruļļveida (rollo) moskītu tīkls – tas ir ērts un mūsdienīgs aizsardzības variants.

Tas ir uzstādāms uz logiem, durvīm, mansardiem, terasēm un citām konstrukcijām un veido ērtu mehānismu, ar kura palīdzību jebkurā laikā bez īpašām pūlēm var aizvērt vai atvērt tīklu, bet ziemas laikā atrasties kārbā sarullētajā stāvoklī un neprasa vietu tā glabāšanai.
Uz loga vai durvju ailām uzstādītie ruļļu moskītu sieti taupa telpu. Tāds moskītu tīkls ir mazpamanāms gan no loga vai durvju iekšpuses, gan no ārpuses un ļoti harmoniski iekļaujas jebkurā mūsdienīga mājokļa interjerā. Ruļļveida moskītu tīkls ir droša Jūsu mājas aizsardzība no insektiem.

Mūsu firma nodarbojas ar jebkura izmēra ruļļveida moskītu tīklu uzstādīšanu uz logiem un durvīm, remontu un apkalpošanu. Mēs garantējam augstu mūsu produkcijas kvalitāti, nevainojamu montāžas kvalitāti, uzmanīgu attieksmi pret katru klientu.

Ruļļveida moskītu tīkla konstrukcija.
Ruļļveida moskitu siets sastāv no augšējās kārbas, vadotnēm un roktura, ar kura palīdzību notiek tīkla audekla pacelšana un nolaišana, un mehāniskā fiksatora. Kārbā atrodas speciālā atspere (veltņa mehānisms), ar kuras palīdzību tiek pacelts tīkls viegli pagriežot rokturi. Pa ruļļveida sieta perimetru ir uzstādīts suku blīvētājs, kas kalpo par tīkla tīrītāju no dubļiem un putekļiem to sarullējot. Šis moskītu tīkls var būt uzstādīts gan telpu iekšā, gan ārpusē.

Lietošanas sfēra.
Tiek uzstādīts moskītu tīkls jebkura tipa logu vai durvju konstrukcijai, ieskaitot mansardus, terases, balkona durvis. Ruļļveida kukaiņu tīkli lieliski taupa telpu, tāpēc ka neaizņem daudz vietas. Izstrādājumi var būt samontēti gan telpas iekšā, gan ārpusē.

Priekšrocības:

- ruļļveida moskītu tīkls neprasa vietu glabāšanai ziemas laikā, paliekot visu gadu piestiprināts pie loga vai durvju ailas atvērtajā vai sarullētajā stāvoklī.

- sistēmas ekspluatācija notiek atkarībā no nepieciešamības, pie tam tā ir mazāk pakļauta aizsērēšanai un atbrīvo mūs no pastāvīgas noņemšanas un uzstādīšanas.

- sistēma ir mazpamanāma gan no loga iekšpuses, gan no ārpuses.

- konstrukcija ar sānu vadotnēm ļauj nolaist un nofiksēt moskītu tīklu, bet pēc tam sarullēt to atpakaļ kārbā.

- vadotņu suku blīvētāji nodrošina drošu izolāciju, bet alumīnija kārba aizsargā vārpstu ar tīklu no nelaika, kas pagarina moskītu tīkla kalpošanas laiku.

uzzināt ruļļveida moskītu tīklu cenas

Ruļļveida moskītu tīklu piemēri

c_110_135_16777215_0___images_stories_sub4_1.jpg
c_110_135_16777215_0___images_stories_sub4_2.jpg
c_110_135_16777215_0___images_stories_sub4_3.jpg
c_110_135_16777215_0___images_stories_sub4_4.jpg
Moskitu Tikli © 2014